Lazdynai

SIRENA

 

 

Tai ne tik labai dekoratyvus augalas, nuo ankstyvo pavasario iki rudens puošiantis aplinką spalvingais lapais. Lapai bordo spalvos su žaliu atspalviu. Riešuto kevalas taippat gražios bordo spalvos. Tai vidutinio ankstyvumo veislė. Krūmas vidutinio augumo. Riešutai stambūs. Branduolys gero skonio, didelis ir saldus. Veislė pakankamai atspari šalčiams. Riešutai prinoksta rugsėjo antroje pusėje.

 

 

 

 

 

 

 MOSKOVSKIJ RUBIN

 

 

Tai vidutinio ankstyvumo veislė. Krūmas augus, šakotas. Riešutai plačiai pailgos formos, stambūs (apie 3,5 g), tamsiai avietinio atspalvio, kekėje po 2-5 riešutus. Kevalas yra labai plonas. Riešuto branduolys švelnaus, desertinio skonio. Veislė labai atspari šalčiams. Kasmet puikiai deri, riešutai sunoksta rugsėjo antroje pusėje.

 

 

 

 

BARSELONA 

 

 

Tai daugiastiebis, status, didelis krūmas. Lapai vasarą būna žali, o rudenį geltoni. Tai augalas nereikalaujantis priežiūros. Galintis augti ir pavėsyje, ir saulės atokaitoje. Tai puiki ankstyva  lazdynų veislė. Riešutai beveik rutuliški, stambūs ir labai stambūs (iki 2,5-3,5 g), auga kekėmis po 2-7 riešutus. Kevalas storas. Branduolys didelis, skanus. Veislė žiemą vidutiniškai ištverminga, derlinga, ir atspari ligoms bei kenkėjams. Riešutai prinoksta rugsėjo mėn.

 

 

 

 

KOSFORD

 

Tai vidutinio ankstyvumo veislė. Šio lazdyno krūmas yra  augus, šiek tiek glaustas. Riešutai beveik rutuliški, stambūs ir labai stambūs (iki 4 g). Riešutai auga pavieniai arba kekėje po 2-4 riešutus. Kevalas labai plonas, trapus. Branduolys stambus, saldus ir tikrai skanus. Veislė žiemą vidutiniškai ištverminga, bet labai atspari ligoms ir kenkėjams. Ši veislė dera gausiai ir reguliariai.

 

 Daugiau informacijos rasite čia.

 

Jūsų prekių krepšelyje:
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
garden girl
garden girl
garden girl